Ačokča - Cyclanthera pedata - prodej semen ačokči - 6 ks

Produkt nemá žádné parametry.

Spolehlivost, spokojenost

• jen 5 ks, jak bylo v nabídce, ne 6 ks jak uvádíte

OK

• je to něco nového, dobrého
    • všestranně použitelné

loni jsem poprvé ochutnala v různých úpravách,
    vřele doporučuji

Produkt nemá žádné parametry.

Ačokča - Papriková okurka - Paprikookurka - Cyclanthera pedata - prodej semen ačokči

Ačokča je tykvovitá pnoucí zelenina, která je velice rozšířená hlavně v Jižní a Střední Americe. Má velice blízko k okurkám, ale narozdíl od nich se pěstuje jednodušeji. Preferuje vlhké a hlavně teplé klima, u nás se dá však také vypěstovat, předpěstování je možné ve fóliovníku či na okenním parapetu. Sazeničky přesadíme ven, až po posledních mrazech, tzn. po 15.5. Později se dá vysévat i přímo na venkovní stanoviště, ale také až po 15.5.. Rostlina potřebuje ke svému růstu oporu a jižní sluneční strany. Pokud si semínka zasadíme na jaře, na plody se můžeme těšit v srpnu či v září.

2zákazníci nedoporučují produkt

• všestranně použitelné

loni jsem poprvé ochutnala v různých úpravách,
    vřele doporučuji

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

• je to nové a za zkoušku to stojí a rozhodla jsem se dle televize

na základě shlédnutí v televizi.
    semínka jsem teprve zasadila a začala klíčit

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

Nestačilo délce našeho vegetačního období.

• perfektní
    • neznám

byl to dobrý nákup

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

zatím jsem semínka nesázela,až příští rok

• klíčivost 50 =

nekupovat

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

Produkt mám poprvé,takže zatím nevím,jaký výsledek bude.

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

• z pěti semen vyklíčilo jedno, ale byl to mrzáček, který po pár dnech zašel

ačokču pěstuji již po několik let, ale tak špatné osivo jsem ještě neměla.