Čínský císařský strom - Paulovnie plstnatá - Paulownia tomentosa - semena Paulovnie - 15 ks

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

• Pokud prodají čerstvá semena a seženete si správný návod ne na jejich webu, tak se můžete dočkat dobrého výsledku.

Jinak web www.osiva-semena.cz bych nedoporučoval. Většinou prodávají stará semena, které neklíčí.

Paní mi napsala, že provozují další, takže to bude vše stejné.
    www.semena.cz
    www.osiva-semena.cz
    www.semenaonline.cz
    www.zesemen.cz

• vyborna licivost

rychly rust, nenarocny stromek, snadno se pestuje i v truhliku na balkone

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

• Pro jsou zatím jen recenze z internetu. Teď jsem "snad" zasela.
    • Velikost semen. To je fakt na mikroskop.

Doufám, že jsem nesela jen smetí, že to byly opravdu semena.

Produkt nemá žádné parametry.

Paulovnie plstnatá je strom pojmenovaný na počest dcery cara Pavla I., královny Nizozemska, Anny Pavlovny Romanovové. U nás je považován za poměrně vzácnou rostlinu, v teplejších částech Evropy je pěstován jako okrasa parků a zahrad. Jedná se o velice atraktivní strom s bujným růstem zvonkovitých květů.

Rostlina Paulovnie pochází z Číny, kde má široké využití. Strom má velké listy a nádherné květy, proto se hodií jako ozdobná rostlina. V Číně se také pěstuje pro své kvalitní dřevo. Dřevo Paulovnie je velice lehké a má výborné rezonanční vlastnostni. Proto se v Asii používá pro výrobu hudebních nástrojů.

Jak si vypěstovat paulovnii ze semínka?

Semínka můžeme vysévat celoročně přímo na povrch substrátu, který předem spaříme např. v mikrovlnné troubě. Doba klíčení je 1 - 4 týdny nebo déle. Doporučujeme každé semínko vložit do samostatného květináče. Stanoviště volíme slunečné s kyprou půdou s dostatkem živin. Pravidelně hnojíme a zaléváme. Ačkoli je rostlina mrazuvzdorná, mladší rostlinky doporučujeme za mi zakrýt nebo přenést do chladné místnosti.

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

Paní mi napsala, že provozují další, takže to bude vše stejné.
    www.semena.cz
    www.osiva-semena.cz
    www.semenaonline.cz
    www.zesemen.cz

• vyborna licivost

rychly rust, nenarocny stromek, snadno se pestuje i v truhliku na balkone

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

• Pro jsou zatím jen recenze z internetu. Teď jsem "snad" zasela.
    • Velikost semen. To je fakt na mikroskop.

Doufám, že jsem nesela jen smetí, že to byly opravdu semena.

• , zakoupeno v osiva-semena.cz

Nemohu hodnotit, jeto pro mne novinka